وبسایت فوربس هر ساله فهرستی از پردرآمدترین ستاره های یوتیوب منتشر می کند و آنطور که در گزارش سال ۲۰۱۹ این رسانه آمده کودکان همچنان صدرنشین پردرآمدها هستند و به طور میانگین تا سه برابر رقبای بزرگسال خود از انتشار محتوا در این پلتفرم پول در می آورند.

در ادامه فهرست ده گانه از پردرآمدترین ستاره های یوتیوب را  مشاهده می کنید:

۱۰- VanossGaming (ایوان فانگ)

درآمد: ۱۱.۵ میلیون دلار در سال

ایوان فانگ که در فضای آنلاین با نام کاربری VanossGaming شناخته می شود با ویدیوهایی که از GTA5 و ماینکرفت در کانالش منتشر می کرد توانست ۱.۵ میلیارد بازدید سالانه یوتیوب را به خود اختصاص دهد.

۹- DanTDM (دنیل میدلتون)

درآمد سالانه: ۱۲ میلیون دلار

این بازیکن بریتانیایی ماینکرفت و فورتنایت مدت های طولانی یکی از محبوب ترین ستاره های یوتیوب است. او مخاطبانی از سراسر دنیا دارد و برای دیدار با هوادارانش مرتبا  به کشورهای مختلف دنیا سفر می کند.

۸- Markiplier (نام واقعی Mark Fischbach)

درآمد سالانه: ۱۳ میلیون دلار

مارک که بیشتر با نام کاربری اش در فضای آنلاین شناخته می شود بهترین انتخاب برای شرکت هایی است که برای تبلیغ محصولات خود به دنبال ستاره ای در جامعه گیمینگ هستند. البته کار مارک تنها تبلیغ برای دیگران نیست و او مرتبا لباس های پیشرفته ای را تبلیغ می کند که با همراهی یک یوتیوبر دیگر برای گیمرها می سازند.

۷- پیودی پای (Felix Kjellberg)

درآمد سالانه: ۱۳ میلیون دلار

این گیمر که زمانی پردرآمدترین ستاره یوتبوب بود تاکنون جنجال های خبری زیادی به پا کرده و اظهارات نژادپرستانه اش انتقاد بسیاری را در پی داشت. او اوایل این ماه اعلام کرد که برای مدتی در یوتیوب فعالیت نخواهد داشت.

۶- پرستون (پرستون آرسمنت) 

درآمد سالانه: ۱۴ میلیون دلار

پرستون که از جمله تازه واردها به فهرست امسال است با بازی کال آو دیوتی کارش را شروع کرد و به سرعت آنقدر شهرت یافت که محتوای دیگر را نیز علاوه بر حوزه گیمینگ به کانال خود اضافه کرد.  یکی دیگر از منابع درآمد اصلی او جدای از یوتیوب سرورهای ماینکرفتی هستند که به صورت سالانه اجاره می دهد.

 

۵- جفری استار

درآمد سالانه: ۱۷ میلیون دلار

جفری که کارش را به عنوان یک موسیقیدان در مای اسپیس آغاز کرد در ادامه به یوتیوب مهاجرت نمود و با انتشار ویدیوهای آموزشی در مورد آرایش و میکاپ به شهرت رسید. او حالا از کانال خود برای تبلیغ محصولات آرایشی اش استفاده میکند و طبق گفته خودش از این بابت هم درآمدی ۷ رقمی دارد.

۴- Rhett and Link

درآمد سالانه: ۱۷.۵ میلیون دلار

Rhett McLaughlin و Link Neal میزبان برنامه ای به نام Good Mythical Morning هستند؛ یکی از محبوب ترین برنامه های روزانه یوتیوب که در آن این دو نفر خوراکی های مختلف را تست می کنند و با ستاره هایی نظیر کلی رولند آواز می خوانند. آنها برند خود را به چهار کانال، یک پادکست، دو کتاب اشاعه داده اند و اوایل امسال نیز شبکه ای به نام Smosh را با پرداخت ۱۰ میلیون دلار خریداری کردند.

۳- Anastasia Radzinskaya

درآمد سالانه: ۱۸ میلیون دلار

این دختر پنج ساله روسی به خاطر ویدیوهایی که به هفت زبان مختلف از بازی کردنش با پدر خود روی کانال هایی نظیر Like Nastya منتشر می کرد به سرعت به یکی از محبوب ترین خالقان محتوای ویدیویی در دنیا بدل شد. برندهای معتبر دنیا از جمله لگو نیز که در ادامه به این محبوبیت پی بردند حالا مبالغی ۶ رقمی را برای همکاری با او پرداخت میکنند.

۲- Dude Perfect

درآمد سالانه: ۲۰ میلیون دلار

پنج دوست که دهه ۳۰ زندگی شان را به می گذرانند به نام های کوبی کاتن، کوری کاتن، گرت هیلبرت، کدی جونز و تایلر تونی با انجام فعالیت های ورزشی مختلف و شکستن رکوردهای گینس توانستند به محبوبیت بالایی در یوتیوب دست پیدا کنند.

 

۱- رایان کاجی

درآمد سالانه: ۲۶ میلیون دلار

کاجی ۸ ساله زمانی که تنها سه سال داشت کارش را با جعبه گشایی انواع اسباب بازی مقابل دوربین شروع کرد. او حالا آزمایشات علمی مختلف را هم به محتوای تولیدی اش اضافه کرده و با تولید بیش از ۱۰۰ اسباب بازی، لباس و اقلام مورد استفاده کودکان برند مخصوص به خود را دارد و درآمدش افزایشی چشمگیر داشته.

منبع:forbes

آخرین بروزرسانی : 13 آذر, 1398