جک دورسی بنیان‌گذار و مدیرعامل توئیتر یکی از افراد موفقی است که در دنیای فناوری خوش درخشیده است. دورسی اخیرا رازی را درباره عادت غذایی خود در پادکست بن گرینفیلد گفته که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. او که به اصطلاح خودش رژیم متناوب می‌گیرد، در هفته تنها هفت وعده غذایی یا به عبارتی در روز تنها یک وعده غذا می‌خورد و در تمام روزهای آخر هفته به طور کامل رژیم سخت خود را انجام می‌دهد.

به گفته جک دورسی، او همه نوع رژیمی را در طول زندگی خود تجربه کرده که نهایت به این نتیجه و تجربه دست یافته که در طول روز تنها یک وعده غذایی داشته باشد. این عادت غذایی شاید به‌نظر غیرمعمول باشد، اما تناسب اندام و شادابی غیرقابل باوری را برای دورسی به دنبال داشته است که باعث تعجب بسیاری شده است. اما استفاده از ویتامین‌ها، همچنین انجام دو بار مدیتیشن در طول روز از جمله موارد برنامه روزانه او است که قابل قبول بوده و اجرای آن به نسبت راحت‌تر است.

روزه، راز سلامتی و تناسب اندام مدیرعامل توئیتر

مدیرعامل توئیتر در ادامه می‌گوید: برخی از مسائل فقط برای یک فرد معمولی غیرقابل استفاده است. از این موارد می‌توان به پیاده روی پنج مایل به سمت کار و انجام روزانه آن یا رفتن به سونا و یک حمام یخ هر چند دقیقه طی یک ربع ساعت اشاره کرد. یا کار کردن در زیر لامپ مادون قرمز، چرا که باعث تعریق شده و عرق بدن شما را از سموم پاک می‌کند.

او در توئیتر خود نوشت: “ابتدا برای سه روز این روش را انجام دادم که با نتیجه عجیب آن روبه‌رو شدم و حس کردم شاید خیالاتی شده‌ام و مجدد دو روز دیگر آن را تکرار کردم، متوجه شدم که چگونه روزهای ما با تمرکز به خوردن و آشامیدن سپری می‌شود. اما در این روش حس کردم که زمان کندتر شده و وقت اضافی برای انجام کارها دارم.”

آخرین بروزرسانی : 23 تیر, 1399