همیشه پیش از معرفی رسمی آیفون‌های اپل، اخبار و شایعات فراوانی در مورد آن‌ها می‌شنویم. آیفون ۷ نسل بعدی تلفن‌های هوشمند اپل خواهد بود و هنوز زمان نسبتا زیادی تا معرفی آن باقی مانده، ولی با اینحال سیل شایعات و اخبار در مورد این دستگاه تقریبا هر روز ادامه دارد. بنا به جدیدترین گزارش‌ها، ظاهرا آيفون ۷ پیچیده‌تر از آن است که فکر می‌کردیم. 
بر اساس شایعات و تصاویری که تا کنون از آیفون ۷ منتشر شده، می‌توان گفت که نسل جدید آیفون، نسبت به مدل‌های پیشین خود تفاوت‌های زیادی خواهد داشت. در حقیقت در دل این دستگاه علاوه بر بروزرسانی‌هایی که معمولا نسبت به مدل‌های قبلی اعمال می‌شود، تا کنون مورد خاصی اعلام نشده که بتوان گفت توسط اپل به آیفون جدید اضافه خواهد شد. البته خبرهایی در مورد دوربین دوگانه و حذف جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون در این محصول منتشر شده که نمی‌توان با اطمینان در مورد آن‌ها سخن گفت.
در هرحال، به نظر می‌رسد اپل تغییراتی را ایجاد خواهد کرد که باعث تولید محصولی پیچیده‌تر از آیفون‌های قبلی خواهد شد. بر اساس گزارش‌های جدید، ظاهرا تامین کنندگان اپل از جمله فاکس‌کان و پگاترون، هر دو در حال جذب نیروی کار جدیدی هستند که قادر به تولید آيفون‌هایی پیچیده‌تر باشند.
به نظر می‌رسد آیفون ۷ آنقدر پیچیده خواهد بود که فاکس‌کان و پگاترون از چندین ماه قبل از معرفی و عرضه آن اقدام به استخدام نیروی کار حرفه‌ای کرده‌اند. همانند سال‌های گذشته، تولید و ساخت هر مدل از آیفون چالش‌های خاص خود را برای تولیدکنندگان آن دارد اما همانطور که اشاره شد، شایعات خبر از تغییرات جزئی در آيفون ۷ می‌دادند و حال با توجه به استخدام نیروهای بیشتر توسط فاکسکان مشخص نیست که دلیل این کار چه بوده و چالش‌های پیش رو در کدام بخش تولید آيفون ۷ هستند.
بر اساس شایعات مختلف، انتظار می‌رود آیفون ۸ در سال ۲۰۱۷ تغییرات زیادی از نظر طراحی و امکانات داشته باشد. در برخی از خبرها اعلام شده که آیفون سال آینده، بالاخره از فناوری شارژ بی‌سیم نیز بهره می‌برد و صفحه‌نمایش آن نیز تماما شیشه‌ای خواهد بود. علاوه بر این، در آیفون ۸ احتمالا خبری از دکمه Home نخواهد بود.

برگرفته از زوم ایت
آخرین بروزرسانی : 29 اردیبهشت, 1395