اگر شما هم جزء آن دسته از کاربران هستید که به تهیه عکس‌های سلفی از خود و ارسال آنها به شبکه‌های اجتماعی علاقه خاصی دارید، می‌توانید با خرید گوشی جدید سونی این نیازتان را برطرف کنید.
به گزارش ایتنا از فارس، معمولا دوربین‌های جلوی گوشی‌ها که برای تهیه عکس‌های سلفی به کار می‌روند، کیفیت نازل‌تری در مقایسه با دوربین‌های اصلی و پشتی هر گوشی دارند، اما دوربین گوشی Xperia XA Ultra در این زمینه متفاوت است.

Xperia XA Ultra دارای دوربین جلویی با دقت ۱۶ مگاپیکسل است و البته دقت دوربین اصلی و پشتی آن نیز به ۲۱.۵ مگاپیکسل می‌رسد. برای مقایسه بد نیست بدانیم که دقت دوربین‌های Galaxy S7 سامسونگ و iPhone 6s اپل در جلو و پشت به ترتیب ۱۲ و ۵ مگاپیکسل است. لذا دقت دوربین جلویی Xperia XA Ultra بیش از سه برابر بهتر از دو گوشی پیشرفته فوق‌الذکر است.

هر دو دوربین گوشی Xperia XA Ultra از قابلیت تثبیت تصویر برخوردارند که به معنای نمایش درخشان تصاویر در نور کم است. این امر به خصوص در زمان تهیه تصاویر سلفی در محیط‌های کم نور اهمیت می‌یابد.

از جمله دیگر ویژگی‌های این گوشی می‌توان به نمایشگر ۶ اینچی اشاره کرد. البته هنوز قیمت و دیگر ویژگی‌های گوشی مذکور اعلام نشده است.

 

منبع : ایتنا
آخرین بروزرسانی : 29 اردیبهشت, 1395